Yhteystiedot

TATAMIOSOITE
Olympic Training Center, Santasport
Lapin urheiluopisto

Hiihtomajantie 2
96400 Rovaniemi

Seuran tilinumero (huom! jäsenmaksu maksetaan Suomisport.fi-palvelussa!)
FI12 1134 3000 6168 22
BIC: NDEAFIHH
saaja: Koyama ry

 

Puheenjohtaja ja päävalmentaja
Petteri Pohja
041 547 1634
petteri.pohja@koyama.fi

Jäsenrekisterivastaava
Annika Suokanerva
0400 506 474
annika.suokanerva@gmail.com

Rahastonhoitaja
Merija Timonen
040 589 1931
taloudenhoitaja@koyama.fi
Osoite: Koyama/Merija Timonen
Jouttikummunlenkki 29
96700 Rovaniemi

 

Nuorten ryhmä
Petteri Pohja
041 547 1634
petteri.pohja@koyama.fi

Lauri Paavilainen
050 369 6864
lokkipee@gmail.com

Tomi Teppo
040 849 6015
tomi.teppo@koyama.fi

Samurainuoret (+ Junnu 1)
Juho Lahtinen
050 486 7608
juho.lahtinen@koyama.fi

Samuel Salmela
050 560 6095
samuel.salmela@gmail.com

Nuorten harrasteryhmä (15-18 v.)
Ari Pasanen
045 129 9751
aapasanen@gmail.com

 

Muksujudo
Jani Suokanerva
040 526 2042
jani.suokanerva@ulapland.fi
 

Sovellettu judo
Markku Kaasinen
050 411 5546 (iltaisin)
markku.kaasinen@pp.inet.fi

Jarmo Tähtisaari
 

Koulutus- ja tuomarivastaava
Jani Suokanerva
040 526 2042
jani.suokanerva@ulapland.fi

Graduointivastaava
Jorma Tuomi
0400 767167
jorma.tuomi@expert.inet.fi
 

Hallitus 2018
Petteri Pohja, puheenjohtaja
041 547 1634
petteri.pohja@koyama.fi


Juho Lahtinen
Arto Melaranta
Jani Suokanerva
Lauri Paavilainen
Kirsi Metso