Yhteystiedot

TATAMIOSOITE
Olympic Training Center, Santasport
Lapin urheiluopisto

Hiihtomajantie 2
96400 Rovaniemi

Seuran tilinumero (huom! jäsenmaksu maksetaan Suomisport.fi-palvelussa!)
FI12 1134 3000 6168 22
BIC: NDEAFIHH
saaja: Koyama ry

 

Puheenjohtaja
Jani Suokanerva
040 526 2042
jani.suokanerva@koyama.fi

Jäsenrekisterivastaava, pukujen tilaus
Annika Suokanerva
0400 506 474
annika.suokanerva@gmail.com

Rahastonhoitaja
Kirsi Metso
050 3688 391
taloudenhoitaja@koyama.fi
Osoite: Koyama/Kirsi Metso
Pihlajatie 12 A 4
96190 Rovaniemi
 

Muksujudo
Elisabeth Salmela
0503561283

Lapset 9-12 v.
Henna Hyvönen
henna.hyvonen@koyama.fi

Samurainuoret
Juho Lahtinen
050 486 7608
juho.lahtinen@koyama.fi

Samuel Salmela
050 560 6095
samuel.salmela@gmail.com


Nuorten ryhmäTomi Teppo
040 849 6015
tomi.teppo@koyama.fi

Petteri Pohja
041 547 1634
petteri.pohja@koyama.fi

 

Sovellettu judo
Markku Kaasinen
050 411 5546 (iltaisin)
markku.kaasinen@pp.inet.fi

Jarmo Tähtisaari
 

Koulutus- ja tuomarivastaava
Jani Suokanerva
040 526 2042
jani.suokanerva@ulapland.fi

Graduointivastaava
Jorma Tuomi
0400 767167
jorma.tuomi@expert.inet.fi
 

Hallitus 2021
Puheenjohtaja
Jani Suokanerva
040 526 2042
jani.suokanerva@koyama.fi

Jäsenet

  • Kirsi Metso
  • Henna Hyvönen
  • Tomi Teppo
  • Emilia Melaranta (nuorisoedustaja)
  • Mika Saapunki
  • Juha Virkkunen